Stowarzyszenie Przyjaciół i Sympatyków Ekologii Zielona Ziemia zaprasza do udziału w otwartej konferencji ekologicznej „Szukamy rady na odpady”, która odbędzie się 15 maja 2008r. o godz. 10.00 w C.K. „Karolinka” w Radzionkowie.
Program konferencji kierujemy do mieszkańców powiatu tarnogórskiego, piekarskiego i bytomskiego, przedstawicieli biznesu, samorządu lokalnego i organizacji pozarządowych, a w szczególności do młodzieży. Tegoroczna konferencja ekologiczna poświecona jest problemom gospodarki wodnej; poszanowaniu, wykorzystywaniu i ochronie zasobów wodnych oraz kształtowaniu postawy świadomego konsumenta w tym zakresie. Konferencji towarzyszyć będą Targi Przedsiębiorczości, na które zapraszamy wszystkich oferujących technologie przyjazne środowisku, urządzenia lub usługi dla domu, Wystawa Plakatu Ekologicznego oraz wydanie biuletynu.
Udział w konferencji dla uczestników jest bezpłatny.

Zgłoszenia na konferencję:

Warunkiem udziału zorganizowanych grup młodzieży szkolnej jest przesłanie wypełnionego formularza faksem,
telefonicznie pod nr. 0 32 286- 62- 77
lub emailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozostali chętni do udziału w konferencji nie mają obowiązku przesłania formularza, mogą jednak zgłosić swoje uczestnictwo telefonicznie pod nr 0 32 286- 62- 77
lub emailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt dla osób zainteresowanych udziałem w panelu dyskusyjnym
oraz targach przedsiębiorczości: tel. 0 32 286 62 77

Kontakt dla osób zainteresowanych umieszczeniem ogłoszeń i reklam
w biuletynie konferencji: tel. 0 604 633 665, 600 243 782

Formularz zgłoszenia udziału zorganizowanej grupy młodzieży szkolnej w konferencji możesz pobrać tutaj
Formularz zgłoszenia udziału w targach możesz pobrać tutaj