Stowarzyszenie Zielona Ziemia zaprasza na cykl spotkań w formie warsztatów - ZDROWY PUNKT WIDZENIA.

Głównym celem warsztatów  jest propagowanie zdrowego stylu życia i prawidłowych nawyków. Spotkania są dedykowane wszystkim osobom, którym nie jest obojętna jakość życia, które chcą żyć bezpieczniej, aktywniej i zdrowiej, które chcą spędzić czas w miłym towarzystwie i wynieść z nich wartość dodaną – co oprócz pysznej kawy i słodkości gwarantujemy!

Tak naprawdę każdy powód, aby wyjść z domu, dowiedzieć się czegoś nowego i poświęcić odrobinę czasu dla siebie - jest dobry! Pomysł zorganizowania warsztatów zrodził się z potrzeby serca, żeby stworzyć okazję  na zdobycie nowych umiejętności,  produktywnego spędzenia czasu, dać możliwość spotkania  i poznania ciekawych ludzi, a w końcu  relaksu. Zapraszamy wszystkich chętnych w sobotnie przedpołudnia, żebyśmy wspólnie mogli  zostawić za sobą już przeżyty tydzień i  zyskać energię na kolejny.

Partnerami i mecenasami spotkań są firma Eco Life Group z Tarnowskich  Gór, Laboratorium Smaku i  Apple Cafe z Radzionkowa, Restauracja Figaro z  Radzionkowa, firma Sylveco z Rzeszowa,  SP nr 1 w Radzionkowie, Piekarnia Cukiernia Max z Piekar Śląskich, Pełnomocnik Burmistrza Radzionkowa ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii pani Justyna Konik, Klub Radnych RTSK.

Warsztaty są bezpłatne, ale ze względów organizacyjnych prosimy o rezerwację miejsc.
Kontakt Marzena Michalska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Plakat informujacy o warsztarach Zieleonej Ziemi do pobrania TUTAJ.