Stowarzyszenie Przyjaciół i Sympatyków Ekologii

Moje Czyste Miasto 2010/2011

Zakończyliśmy kolejną edycję Programu Moje Czyste Miasto. Zapraszamy wszystkich koordynatorów na spotkanie podsumowujące, które odbędzie się 26 kwietnia br. o godz. 18.00 w Restauracji Figaro w Radzionkowie, plac Jana Pawła II. Podczas spotkania zostaną wypłacone wynagrodzenia za zbierane surowce oraz wręczone certyfikaty wszystkim koordynatorom. Najlepszym w tym etapie wręczymy dyplomy LIDERA WIOSNY VI edycji. Atrakcją spotkania będzie wykład Piotra Kardasza nt. "Rośliny dla zdrowia i urody".
Do zobaczenia!

Szanowni Koordynatorzy zbiórki baterii  PROGRAMU MOJE CZYSTE MIASTO,

Na podstawie porozumienia zawartego między Stowarzyszeniem „Zielona Ziemia” a firmą REBA  S.A. placówki zbierające baterie mają prawo uczestniczyć zarówno w Programie Moje Czyste Miasto jak i w programie szkolnym firmy REBA. W ten sposób zebrana ilość baterii jest naliczana podwójnie:

  1. w Programie Moje Czyste Miasto 1kg=100pkt
  2. w Programie REBA wg zasad opublikowanych na stronie www.reba.pl - 1kg=1pkt, oraz możliwość zamiany zdobytych punktów na nagrody rzeczowe dostępne  
    w "Katalogu nagród" na tej samej stronie internetowej firmy REBA

Nie wszystkie placówki uczestniczące w zbiórce baterii w poprzednich edycjach odebrały swoje nagrody z firmy REBA. Zbliża się  termin wykorzystania punktów naliczonych za odbiory baterii przed 31 grudnia 2009roku.Tracą one ważność OSTATECZNIE z dniem 1 marca 2011roku.

Czytaj więcej: Komunikat ws. zbiórki baterii

Tutaj możesz pobrać REGULAMIN i ZGŁOSZENIE do V edycji Programu "Moje Czyste Miasto".

Szanowni Państwo,

Bardzo serdecznie dziękuję za dotychczasową współpracę i zapraszam do kolejnej edycji Programu Moje Czyste Miasto mającego na celu kształtowanie świadomości i proekologicznych postaw uczniów, ich rodzin i nauczycieli, poprzez praktyczne działania.

Szczegóły po kliknięciu w "Czytaj całość..."

Czytaj więcej: Zapraszamy do udziału w V edycji Programu "Moje Czyste Miasto"