Stowarzyszenie Przyjaciół i Sympatyków Ekologii

Festiwal 2016

Serdecznie zapraszamy do udziału w XI Przedszkolnym Festiwalu Ekologicznym, który odbędzie się w Radzionkowie w C.K. Karolinka    28 kwietnia br. o godz. 9.00.

Jest to niezwykle barwna i pouczająca impreza pozwalająca pokazać  na szerszym forum efekty działań wychowawczych i edukacyjnych nauczycieli zaangażowanych w edukację ekologiczną. Tegoroczne hasło imprezy brzmi ŚWIAT ZADYMIONY, MA SAME ZŁE STRONY.  Celem festiwalu jest kształtowanie postaw przyjaznych środowisku i uwrażliwianie dzieci na problematykę ekologiczną poprzez śpiew, taniec oraz twórczość plastyczną,Wesołą zabawę dla dzieci i towarzyszących im rodzin gwarantuje Bernadeta Kowalska wraz z zespołem, która imprezę poprowadzi.


Uczestnicy prezentują się w 10 minutowych dowolnych formach scenicznych oraz przygotowują prace plastyczno-techniczne.
Dla wszystkich występujących dzieci przygotowaliśmy drobne upominki i poczęstunek, a dla najlepszych grup nagrody rzeczowe o wartości:

  • 600 zł - I miejsce  w kategorii występ sceniczny,
  • 300 zł - I miejsce w kategorii najlepsza praca plastyczna.

Przedszkolny Festiwal Ekologiczny jest organizowany od 2006 roku przez Stowarzyszenie Zielona Ziemia pod patronatem Burmistrza Miasta Radzionków oraz Starosty Powiatu Tarnogórskiego, a  w tym roku również we ścisłej współpracy z Sekcją Oświaty Zdrowotnej PSSE Bytom.

Zgłoszenia należy przesłać do 7 kwietnia br. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania: