Stowarzyszenie Przyjaciół i Sympatyków Ekologii

Festiwal 2017

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie placówki przedszkolne do udziału w XII Przedszkolnym Festiwalu Ekologicznym, który odbędzie się 10 maja 2017 roku o godz. 9.00 w Radzionkowie.

Impreza jest organizowana przez Stowarzyszenie Zielona Ziemia wraz z PSSE w Bytomiu oraz C.K.Karolinka w Radzionkowie pod patronatem Burmistrza Miasta Radzionkowa. Tegoroczne hasło festiwalowe brzmi KRÓLESTWO PRZYRODY - MAGIA ŚWIATA WOKÓŁ NAS. Uczestnicy prezentują się w 10 minutowych formach na scenie oraz przygotowują prace plastyczno-techniczne o tematyce ekologicznej. 

Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy drobne upominki i poczęstunek, a dla najlepszych nagrody rzeczowe o wartości:

  • 600 zł I miejsce w kategorii występ sceniczny,
  • 300 zł I miejsce w kategorii najlepsza praca plastyczna.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 7 kwietnia 2017 r.

Przedszkolny Festiwal Ekologiczny jest organizowany przez Stowarzyszenie Zielona Ziemia od 2006 roku . Ma na celu uwrażliwienie dzieci na problematykę ekologiczną poprzez śpiew, taniec i wesoła zabawę, kształtowanie postaw przyjaznych środowisku oraz rozbudzanie potrzeby działania na rzecz powstrzymywania degradacji przyrody.Na scenie W skład Komitetu Organizacyjnego wchodzą Teresa Bryś-Szczygieł, Ilona Tomczyk, Barbara Bochnia, Anna Gajkiewicz i Maria Bączkowicz. Tegoroczną zabawę poprowadzi BERNADETA KOWALSKA Z ZESPOŁEM.

Do pobrania: