Stowarzyszenie Przyjaciół i Sympatyków Ekologii

 

Zdrowy Punkt Widzenia

18 marca 2017 r. o godz. 10.00 w Restauracji Figaro odbędzie się spotkanie z cyklu ZDROWY PUNKT WIDZENIA na temat RADY NA ZDROWIE OJCA KLIMUSZKI.

Gościem specjalnym będzie   Krzysztof Kamiński - dziennikarz, popularyzator medycyny naturalnej i ekologii, oraz  biograf ojca Klimuszki . W czasie spotkania będzie możliwość nabycia książek "Ojciec Klimuszko znany i nieznany", a także  kwartalnika "Porady na zdrowie".

Wstęp wolny.

 

25 luty 2017 r. godz. 10.00-12.00 Warsztaty ZDROWY PUNKT WIDZENIA z Ewą Łabno

Stowarzyszenie Zielona Ziemia zaprasza na spotkanie z Ewą Łabno na temat „Dodajmy sobie urody – ekologiczny przegląd kosmetyków i suplementów", które odbędzie się 25 lutego br. w godz. 10.00-12.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych REMIZA w Radzionkowie ul.Św. Wojciecha 15. Jest to spotkanie organizowane w cyklu bezpłatnych warsztatów  ZDROWY PUNKT WIDZENIA . Podczas spotkania możliwość  możliwość dokonania sprawdzenia poziomu nawilżenia skóry oraz podstawowej analizy składu ciała. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Uczestnicy sobotniego warsztatu mogą liczyć na rady jak nie zwariować w gąszczu reklam kosmetyków i suplementów diety, poznają podstawowe składniki odróżniające naturalne kosmetyki od pozostałych. Dowiedzą się jak można wprowadzić na rynek suplementy diety i czy one nam pomagają, czy przyjmowanie ich jest zupełnie zbędne, a może szkodliwe...

17 grudnia 2016 r. godz. 10.00-12.00 Warsztaty rękodzieła BĄDŹ ŚWIĄTECZNYM BOHATEREM W SWOIM DOMU, ZBUDUJ ATMOSFERĘ ŚWIĄT

Serdecznie zapraszamy na warsztaty rękodzieła, które odbędą się 17 grudnia br. w godz. 10.00-12.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych w Radzionkowie, Św. Wojciecha 15. Jest to spotkanie z cyklu ZDROWY PUNKT WIDZENIA i służy popularyzacji tanich, prostych i ekologicznych sposobów na magię świat. Swoje dzieła każdy uczestnik zabierze do domu!
BĄDŹ ŚWIĄTECZNYM BOHATEREM W SWOIM DOMU, ZBUDUJ ATMOSFERĘ ŚWIĄT !
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczna wcześniejsza rezerwacja pod numerem telefonu 692166155 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Stowarzyszenie Zielona Ziemia zaprasza na cykl spotkań w formie warsztatów - ZDROWY PUNKT WIDZENIA.

Głównym celem warsztatów  jest propagowanie zdrowego stylu życia i prawidłowych nawyków. Spotkania są dedykowane wszystkim osobom, którym nie jest obojętna jakość życia, które chcą żyć bezpieczniej, aktywniej i zdrowiej, które chcą spędzić czas w miłym towarzystwie i wynieść z nich wartość dodaną – co oprócz pysznej kawy i słodkości gwarantujemy!

Tak naprawdę każdy powód, aby wyjść z domu, dowiedzieć się czegoś nowego i poświęcić odrobinę czasu dla siebie - jest dobry! Pomysł zorganizowania warsztatów zrodził się z potrzeby serca, żeby stworzyć okazję  na zdobycie nowych umiejętności,  produktywnego spędzenia czasu, dać możliwość spotkania  i poznania ciekawych ludzi, a w końcu  relaksu. Zapraszamy wszystkich chętnych w sobotnie przedpołudnia, żebyśmy wspólnie mogli  zostawić za sobą już przeżyty tydzień i  zyskać energię na kolejny.

Partnerami i mecenasami spotkań są firma Eco Life Group z Tarnowskich  Gór, Laboratorium Smaku i  Apple Cafe z Radzionkowa, Restauracja Figaro z  Radzionkowa, firma Sylveco z Rzeszowa,  SP nr 1 w Radzionkowie, Piekarnia Cukiernia Max z Piekar Śląskich, Pełnomocnik Burmistrza Radzionkowa ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii pani Justyna Konik, Klub Radnych RTSK.

Warsztaty są bezpłatne, ale ze względów organizacyjnych prosimy o rezerwację miejsc.
Kontakt Marzena Michalska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Plakat informujacy o warsztarach Zieleonej Ziemi do pobrania TUTAJ.