Stowarzyszenie Przyjaciół i Sympatyków Ekologii

Konferencje 2016

Stowarzyszenie Przyjaciół i Sympatyków Ekologii Zielona Ziemia zaprasza na XI Otwartą Konferencję Ekologiczną „Bioróżnorodność”, która odbędzie się 10 maja 2016 r. w Centrum Kultury "Karolinka" w Radzionkowie.

Wstęp wolny dla wszystkich chętnych.
Ze względów organizacyjnych zorganizowane grupy młodzieży szkolnej prosimy o przysłanie zgłoszenia.
Do pobrania:

Stowarzyszenie Przyjaciół i Sympatyków Ekologii Zielona Ziemia  zaprasza do udziału w  otwartej  konferencji ekologicznej "Bioróżnorodność", która odbędzie się 10 maja 2016 r. o godz. 9.00 w C.K. „Karolinka” w Radzionkowie.

Jej celem jest zwrócenie uwagi na znaczenie zjawiska bioróżnorodności dla funkcjonowania naszej planety i życia człowieka, wzrost świadomości w zakresie zagrożeń prowadzących do  ubożenia gatunków oraz sposoby ochrony bioróżnorodności w naszym regionie. Konferencja składa się z części wykładowej dla wszystkich uczestników oraz warsztatów, w których udział  każdy uczestnik wybiera według swoich zainteresowań.

Wystąpi między innymi dr hab. Andrzej Misiołek, Piotr Siwy oraz dr Andrzej Boczarowski z prezentacją mulimedialną "I stało się życie".

Program konferencji kierujemy do mieszkańców naszego regionu, przedstawicieli  samorządów lokalnych i organizacji pozarządowych, a w szczególności do zorganizowanych grup młodzieży szkolnej. Konferencji towarzyszyć będą Targi oraz WYSTAWA EXPO ZDROWIE, na której będzie można uzyskać praktyczne wskazówki dotyczące kształtowania właściwych nawyków zdrowotnych oraz dokonać  bezpłatnych badań ciśnienia, poziomu cukru, tkanki tłuszczowej, wieku biologicznego itp. (rejestracja na badania w dniu imprezy).
Udział w konferencji dla uczestników jest bezpłatny.
Zapraszamy  koła naukowe, szkoły i inne placówki oświatowe oraz  instytucje do pokazania swojej pracy  na targach i oferujemy możliwość  umieszczenia informacji w  biuletynie  lub  przekazania materiałów uczestnikom konferencji.

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy

Teresa Bryś-Szczygieł
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel./fax. 32 286 62 77

Do pobrania